05 Gru. 09:47Liaudies medicina, Video

Kaip išvalyti užkimštas arterijas ir sumažinti cholesterolį

Citrinos ir česnakai plačiai naudojami salotoms ar mėsos prieskoniams. Citrinos ir česnako derinys naudojamas mažinant cholesterolio kiekį kraujyje, valyti užsikimšusias arterijas ir pagerinti kraujo tekėjimą.

Didelis cholesterolio kiekis reiškia, kad cholesterolio kiekis, kuris susikaupia pagrindinėje arterijoje yra labai aukštas. Ši situacija veda prie širdies priepuolio ar kitų širdies ligų.

Farmacijos kompanijos siūlo platų produktų ir vaistų pasirinkimą, kurie gali padėti kovojant su šiomis ligomis! Tačiau, kam vartoti cheminius vaistus, jai yra veiksmingų natūralių priemonių.

Kokteilis širdies arterijų valymui. Yra du būdai vartoti ir pasigaminti šį kokteilį!

1 receptas.

Sudėtis:

1 puodelis česnakų sulčių
1 puodelis šviežių citrinų sulčių
1 puodelis obuolių acto
1 puodelis imbiero sulčių.
Kaip paruošti:

Supilkite visus ingredientus į puodą ir virkite 30 minučių. Kruopščiai maišykite viską! Mišinys laikomas šaldytuve.

Vartojimas:

Vartokite po vieną šaukštą šio tirpalo kiekvieną dieną prieš pusryčius.

Kaip išvalyti užkimštas arterijas ir sumažinti cholesterolį
2 receptas.

Sudėtis:

6 citrinos
30 skiltelių česnako.
Paruošimas:

Nulupkite citriną ir česnaką, supjaustykite viską į gabalėlius. Įdėkite į maišytuvą ir sumaišykite su nedideliu kiekiu vandeniu. Tada, supilkite tirpalą į puodą ir įpilkite 2 litrus vandens, virkite viską. Gerai maišykite, leiskite užvirti, virkite dar ant mažos ugnies 5 minutes. Laikykite tirpalą stikliniame inde ir šaldytuve.

Vartojimas:

Vartokite mišinį tris savaites, padarykite pertrauką savaitę. Tada tęskite vartojimą dar 3 savaites (6 savaičių). Vartokite po 50 ml kiekvieną dieną.

Šis metodas gali būti naudojamas du kartus per metus (kas šešis mėnesius).

Jei turite rimtų sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.